| XEROX
043 583 11 40

Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Nuvera Pro je navrhnutá pre čiernobielu hárkovú tlač do prevádzky, ktoré vyžadujú vysokú produktivitu, či už sa jedná o centrálne rozmnožovne, komerčné rýchlotlačiarne, centrá tlačových služieb alebo ako doplnková výroba v ofsetových tlačiarňach. Umožňuje tlač širokej škály tlačových aplikácií od bežnej malonákladovej tlače podľa požiadavky 'Print on Demand' a 'Just in Time' až po tlač veľkého nákladu variabilných (transakčných) dát, ktoré môžu zahŕňať tlač adresnej korešpondencie, personalizáciu dokumentov, priemyselné kódovanie dokumentov, bankové výpisy atď.

Parameter Popis
Možnosti systému produkčná tlač čb (1/1)
Zaťažiteľnosť systému

Kategória produkcia: VYSOKÉ OBJEMY

max. mesačný objem na tlačovú jednotku 7 800 000 tlačových strán

odporúčané priemerné mesačné zaťaženie 200 000-3 mio tlačových strán

Technológia

Súbežné ripovanie pozostáva zo súpravy proprietárneho softwaru spoločnosti Xerox, ktorý využíva viac procesorov, pamäte a softwarových ovládacích prvkov na zvýšenie výkonu spracovania obrazu a rýchlosti tlače nad obvyklé hranice.

Modulárnemožno systém v budúcnosti rozširovať na prianie zákazníka - ochrana investície.

Inovatívny EA toner pre vysokú kvalitu tlače na zariadení Xerox Nuver® 200/288 je kľúčovým faktorom toner s jemnými čiastočkami EA (Emulsion Aggregation)

Obsluhou nastaviteľné nastavenia denzity: zosvetlenie/ stmavnutie, kontrast, režim úspory tonera

Aktívna registrácia obrazu a sútlač pri obojstrannej tlači, obsluhou nastaviteľné parametre bez nutnosti servisného zásahu

Technológia Pass Through Programming vám umožňuje v mnohých situáciách zmeniť obvyklé odstávky na prevádzku bez odstávok.

Možný rýchlostný upgrade na aktuálnom systéme - z 200 na 288

Hybrid Jumping Development – technológia bezkontaktného nanášania tonera na prenosový pás, ktorá zaisťuje úplne výnimočnú kvalitu obrazu

SmartPress Imaging - poskytuje konzistentne presné obrazy a precíznu registráciu

Cyklónové čištěnie - redukuje opotrebovanie komponentov a prispieva k dlhším periódam bezchybnej prevádzky

Trickle Charge Development – technológia, ktorá zaistí zmiešanie tonera a vývojky v tonerovej kazete, znižuje množstvo nutného zásahu servisného oddelenia pre výmenu vývojky

Produktivita Vysokorýchlostné tlačové jednotky poskytujú výstup rýchlosťou až 288 alebo 200 strán za minútu (až 17 280 alebo 12 000 tlačových strán 1/1 za hodinu)
Rozlišenie:

4800 × 600 dpi tlače s polotónovým rastrom 85, 106, 125, 134, 156 lpi, znamená dosiahnutie 256 odtieňov sivej pri maximálnom rozlíšení lpi.

Zdroje papiera max. 12 zásobníkov hárkov, 1 vstup pre tlač z kotúča
Maximálna vstupná zásoba papiera/médií 17 400 hárkov v zásobníkoch, 60 000 hárkov z kotúča, s možnosťou nepretržitého doplňovania počas behu tlačovej produkcie.
Rozmery papierov/médií

štandardné formáty A5, A4, A3, A3++, SRA3

neštandardné formáty papiera až 320 mm x 491 mm, od min. 140 mm x 182 mm

Výstup papierov/médií až 300 kombinácií on-line dokončujúceho spracovania
Jednotka základného finišera BFM, BFM + a BFM DC

Jednotka základného finišera pre prostredie produkčnej tlače

ponúka zošívanie a stohovanie až 3 000 listov

Jednotka základného finišera Plus ponúka všetky výhody základného finišera a navyše bočný výstup vám umožňuje integrovať základné inline dokončovacie spracovanie s ďalšími finišermi

spolu s jednotkou základného finišera podporuje samostatné dvojité finišery, ktoré dokážu stohovať až 6 000 listov, a ponúka možnosť vyprázdňovania finišera pri prevádzke, čím zaisťuje vyššiu kapacitu tlače bez prerušenia, možno používať v tandeme, čo vám umožňujú dve základné jednotky finišera Plus pre ešte väčšie rozšírenie kapacity.

Jednotka základného finišera DC – Direct Connect: ponúka všetky výhody jednotky základného finišera Plus a hladko s ním spolupracuje, a navyše pridáva výhodu architektúry Document Finishing Architecture (DFA), čo je vaša brána k alternatívnym inline finišerom. Jednotka BFM-DC ponúka priame pripojenie k finišerom s centrálnou registráciou, ako je jednotka pre páskou viazané knihy a manuály Xerox Tape Binder, zariadenie C.P.Bourg (Watkiss) PowerSquare™ 200, CEM DocuConverter™ a ďalšie.

Transportný modul dokončovacej jednotky Architektúra Document Finishing Architecture (DFA) poskytuje rozhranie pre takmer akékoľvek voliteľné dokončovacie zariadenie iných výrobcov, ktoré potrebujete, či už pracujete v prostredí publikačnej alebo transakčnej tlače.
Naši partneri vám ponúkajú tie najlepšie zariadenia pre dokončovacie spracovanie v odbore

Ponúkame vám voliteľné príslušenstvo pre dokončovacie spracovanie, ktoré potrebujete pre profesionálne dokončenie vašich úloh. Spájame zariadenie pre tvorbu brožúr Xerox SquareFold® s výrobcami súčasných najlepších dokončovacích zariadení a príslušenstva, od zariadení pre tvorbu brožúr, zariadení pre lepenú väzbu V2, cez vkladače, stohovače zošívačky, až po zariadenia na krúžkovú väzbu a ďalšie. To zahŕňa uznávaných lídrov odvetvia, ako sú spoločnosti C.P. Bourg, Plockmatic, GBC a iné. Pripojenie k finišeru s tvorbou brožúr

  RIP server (kontroler systému)
Xerox FreeFlow®Print Server

Paralelný RIP (k dispozícii pre dátové toky PDF, PS, VIPP®)

• 2,6 GHz dvojjadrový procesor (voliteľný druhý dvojjadrový procesor so 4 GB pamäte)

• Procesory serverovej triedy: – technológia Opteron™ – operačný systém Sun Solaris 10

• 19” farebný monitor , USB klávesnica, USB myš

• Voliteľné dátové toky: – TIFF, Adobe® PostScript® Level 3, PDF, PCL6, IPV6, ASCII, PPML (štandardne) – LCDS, IPDS, VI publisher (voliteľne)

• Pripojenie: – ethernetové rozhranie (10/100BaseT; 1 Gb) – IBM Bus and Tag (voliteľne) Úložisko

• Pamäť: 4 GB

• Pevný disk: 160 GB SATA

• Jednotka DVD+RW (zápis len na disky CD)

• Druhý pevný disk: 1 TB SATA (voliteľne)

Ovládače pre odosielanie úloh na tlač

• Microsoft Windows® 95 až pre Windows® Vista

• Apple Macintosh® OS 8 až Macintosh® OS X

• Sun Microsystems® Solaris® 2.6, 7.x, 8.x, 9.x, 10.x

• Linux® 2.x

• FreeFlow Print Manager

• Webové užívateľské rozhranie Xerox


Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte na: xerox@sunsoft.sk

Odoslať požiadavku

Zaujalo vás toto zariadenie?

Poskytneme vám viac informácií, prípadne vám vypracujeme návrh riešenia podľa vašich požiadaviek.

Produkty a služby