| XEROX
043 583 11 40

Ostatné špeciálne materiály

Xerox Translucent Paper

Xerox Translucent Paper je biely čiastočne priehľadný neporézny papier špeciálne vyvinutý pre vysokorýchlostné farebné digitálne tlačiarne. Je dostupný vo formáte SRA3 a v dvoch gramážach – 105 a 135 g/m2. Materiál má výbornú priľnavosť tonera, tlačovú kvalitu, môže byť predtlačený ofsetom, dierovaný, rezaný či perforovaný. Ideálny ako priehľadný vklad do výročných správ, fotoalbumov, vzorkovníc, prezentácií, na tvorbu neobvyklých menu, vizitiek, vstupeniek, visačiek na oblečenie, svadobných oznámení a pod.

Xerox DocuPac

Vytvorte si dosky na svoje dokumenty podľa aktuálnej potreby! Personifikujte, buďte kreatívny a prekvapte svojich partnerov, zákazníkov či zamestnancov! Jedinečná laserom či ofsetom potlačiteľná aplikácia vhodná na prezentáciu firmy, uloženie dôležitých dokumentov, personifikáciu priečinkov a pod. Ide o skvelý spôsob, ako dodať firemným či súkromným dokumentom profesionálnu finálnu podobu! Formát priečinka je A4+ - je tak vhodný na uloženie až 20 strán A4 s gramážou 80 g/m2. Materiál je zložený z prednej a zadnej časti. Obojstranne potlačiteľná je predná lesklá strana, ktorá sa po potlačení ľahko prilepí ku strane zadnej, ktorá je vybavená výsekom pre vizitku.

Business cards - vizitky

Xerox Business Cards je možné použiť vo všetkých kanceláriách pre tvorbu profesionálnych vizitiek – vytlačené a pripravené sú za niekoľko minút. Vytlačte si také množstvo aké práve potrebujete. Každá hrana vizitky je začistená a perfektne vyrezaná. Vhodné pre širokú škálu laserových tlačiarní. Vizitky je možné tlačiť tiež obojstranne. Špecifikácia: Biely list s matným povrchom, 195 g/m2, belosť 150 CIE, opacita 94%, 10 predrezaných vizitiek (85 x 54 mm).

Produkty a služby