| XEROX
043 583 11 40

Ekologický papier

Xerox Recycled

Recyklovaný papier v pravom zmysle slova, ktorý obsahuje 100 % použitého papierového odpadu. Dobrá opacita a výborná priechodnosť predstavujú ideálnu voľbu z pohľadu kvality a šetrnosti k životnému prostrediu. Papier získal certifikáty Blue Angel a Nordic Swan. Vhodný na použitie vo všetkých laserových kopírkach i tlačiarňach.

Xerox Recycled+

Recycled+ obsahuje 100 % použitého papierového odpadu špeciálne vybraného pre vyššiu belosť. Tento papier, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, získal certifikáciu Blue Angel a Nordic Swan. Vhodný na použitie vo všetkých laserových kopírkach i tlačiarňach.

Xerox Recycled Pure

Poskytuje vynikajúcu tlačovú kvalitu a minimalizuje negatívne dopady na životné prostredie. Nebieli sa chlórom a vyrába sa z vybraného odpadu, aby sa dosiahla vysoká belosť. Vhodný na použitie vo všetkých laserových kopírkach i tlačiarňach.

Xerox Planet Optimum

Ekologický papier s vysokou belosťou vyrobený unikátnou trojvrstvovou technológiou. Vnútorná vrstva je z recyklovaného papiera a dve vonkajšie vrstvy sú vyrobené z veľmi kvalitného xerografického papiera bieleného metódou TCF.

Xerox Planet+

Doslova „prírodný" papier vyrobený bez optických zjasňovačov. Štýlové riešenie pre vyjadrenie vášho vzťahu k životnému prostrediu cez firemnú komunikáciu. Výborná priechodnosť, minimálna prašnosť, príjemný na dotyk.

Produkty a služby