| XEROX
043 583 11 40

Dokumentové skenery


Riešenia pre domácnosť či kanceláriu. Ponúkame ploché skenery a skenery s automatickým podávačom.

Xerox DocuMate 3220

Nová generácia duplexného skeneru, ktorý kombinuje automatický podávač pre 50 listov a ploché sklo. Skener využíva technológiu CIS (Contact Image Sensor), ktorá používa LED diódy integrované priamo do čítacej hlavy. Výhodou je predĺženie životnosti čítacej hlavy a nulová doba nahrievania pre snímanie. Predný panel umožňuje jednoducho ovládať a spúšťať až 99 prednastavených profilov pre digitalizáciu dokumentov.

Detail

Xerox DocuMate 3460

DocuMate 3460 je rýchlejším modelom a nástupcom úspešného modelu 262i. Vďaka svojej kompaktnosti a rýchlosti zároveň je možné týmto skenerom digitalizovať aj menšie kancelárske archívy dokumentov. Samozrejmosťou je i digitalizácia vizitiek a kreditných kariet. Súčasťou vybavenia skeneru je i Kofax VRS Professional pre optimalizáciu obrazu.

Detail

Xerox DocuMate 4440

Skenovacie zariadenie DocuMate 4440 je novou generáciou skenerov pre nižší objem dokumentov. Skener je vysoko kompaktný pre kancelárske použitie a je možné s ním digitalizovať až štyri tisíc listov denne. DocuMate 4440 má tiež nadpriemerný rozsah pre gramáž papiera - od 28 ~ 400 g/m² vrátane plastikových kariet do 1.2 5mm.

Detail

Xerox DocuMate 4790

Skener DocuMate 4790 je produkčné skenovacie zariadenie strednej triedy až do predĺženého formátu A3. Skener je vo svojej triede unikátny hneď vďaka niekoľkým vlastnostiam. V tejto triede je jednoznačne neštandardná detekcia kovových častí. Unikátnou vlastnosťou je ionizátor, ktorý neutralizuje elektrické nabitie papiera a odpudzuje tak prachové častice na papieri. Ďalšou neštandardnou vlastnosťou je mechanické a automatické čistenie skiel pre snímanie pomocou otočnej kefy. Súčasťou skeneru je i aplikácia pre optimalizáciu obrazu Kofax Virtual ReScan Professional. Skener je tiež certifikovaný pre Kofax Express.

Detail

Xerox DocuMate 4799

Špičkový dokumentový skener v pomere cena výkon. Tento skener má automatickú detekciu gramáže papiera vďaka šachtovému podávaču, detekciu kovových súčiastok a detekcia podania viac strán je samozrejmosťou. Ďalšou výhodou zariadenia je rovnaká rýchlosť pri 200 a 300 DPI. Súčasťou skeneru je Kofax Virtual Rescan vo verzii Professional.

Detail

Xerox DocuMate 700

DocuMate 700 je ploché sklo pre digitalizáciu zošitých dokumentov a dokumentov s pevnou väzbou. Skenovacie zariadenie môže byť pripojené samostatne alebo k dokumentovým skenerom s automatickým podávačom (ADF).

Detail

Xerox DocuMate 742

Skener pre formáty A8 až A3 vrátane dlhého papiera s možnosťou digitalizovať až 8.000 listov za deň. Podávač skeneru pojme až 150 listov a je vybavený podávacími valčekmi, ktoré zamedzujú zlému natočeniu dokumentu pri prejazde. Súčasťou vybavenia skeneru je i Kofax VRS Professional.

Detail

Produkty a služby