| XEROX
043 583 11 40

Produkčné systémy - Čiernobiele hárkové systémy

Xerox D110/125 Copier/Printer

Kategória produkcie: NIŽŠIE-STREDNÉ OBJEMY. Mimoriadna rýchlosť skenovania, vynikajúca kvalita tlače a kopírovania, jednoducho ovládateľný grafický ovládací panel a flexibilné možnosti dokončovacieho príslušenstva. Toto vytvára z modelu Xerox D110/125 dokonale vhodné riešenie pre prostredie so stúpajúcimi nárokmi na dostatočne odolné zariadenie, ktoré pokrýva potreby komplexných tlačových úloh pri vysokom zaťažení.

Detail

Nuvera 100/120/144 EA Production System

Kategória produkcie: STREDNÉ OBJEMY. Nuvera EA Digital Production Syste je navrhnutá pre čiernobielu hárkovú tlač do prevádzok, ktoré vyžadujú vysokú produktivitu, či už sa jedná o centrálne rozmnožovne, komerčné rýchlotlačiarne, centrá tlačových služieb alebo ako doplnková výroba v ofsetových tlačiarňach. Umožňuje tlač širokej škály tlačových aplikácií od bežnej malonákladovej tlače podľa požiadavky 'Print on Demand' a 'Just in Time' až po tlač veľkého nákladu variabilných (transakčných) dát, ktoré môžu zahŕňať tlač adresnej korešpondencie, personalizáciu dokumentov, priemyselné kódovanie dokumentov, bankové výpisy atď.

Detail

Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Kategória produkcie: VYSOKÉ OBJEMY. Nuvera Pro je navrhnutá pre čiernobielu hárkovú tlač do prevádzky, ktoré vyžadujú vysokú produktivitu, či už sa jedná o centrálne rozmnožovne, komerčné rýchlotlačiarne, centrá tlačových služieb alebo ako doplnková výroba v ofsetových tlačiarňach. Umožňuje tlač širokej škály tlačových aplikácií od bežnej malonákladovej tlače podľa požiadavky 'Print on Demand' a 'Just in Time' až po tlač veľkého nákladu variabilných (transakčných) dát, ktoré môžu zahŕňať tlač adresnej korešpondencie, personalizáciu dokumentov, priemyselné kódovanie dokumentov, bankové výpisy atď.

Detail

DocuTech 128/155/180 HighLightColor Printer

Kategória produkcie: VYSOKÉ OBJEMY Xerox DocuTech HighLight Color System predstavuje možnosť rozšírenia aktuálnych aplikácií o strategické využitie zvýrazňujúce farby na najrýchlejšom hárkovom tlačovom zariadení na trhu s výnimočnou kvalitou tlače, flexibilitou a spoľahlivosťou.

Detail

DocuTech 128/155/180 HighLightColor Publisher

Kategória produkcie: VYSOKÉ OBJEMY Jedna farba navyše. Nekonečne väčšie možnosti Farby dokážu oveľa viac než len vylepšiť vzhľad vašich dokumentov. Môžu vám pomôcť dosiahnuť obchodné ciele. Pridanie farieb vám umožňuje naviesť zrak čitateľa tam, kam potrebujete nasmerovať jeho pozornosť – máte tak príležitosť zaistiť, aby každá stránka vášho dokumentu zapôsobila rýchlejšie a efektívnejšie. Zariadenia pre tlač zvýrazňujúcou farbou DocuTech HLC znásobujú príležitosti vďaka vysokorýchlostnej tlači čiernou a jednou ďalšou farbou. Výsledok? Zvýšená miera odozvy a nové zákazky.

Detail

Xerox D95 C/P FFPS

Kategória produkcie: NIŽŠIE OBJEMY Neprekonateľná kombinácia výnimočného výkonu, jednoduchej obsluhy a skvelej všestrannosti. Multifunkčný systém Xerox D95 je šitý na mieru pre rušné kancelárske prostredie a malé produkčné prostredia. Je dostatočne masívny a flexibilný, aby si poradil s vašimi zložitými tlačovými úlohami s rôznymi dokončovacími prácami. So systémom Xerox D95 dosiahnete vždy tie najlepšie výsledky.

Detail

Produkty a služby