| XEROX
043 583 11 40

Produkčné systémy - Kontinuálne / rotačné systémy

Xerox 495CF - Continuous Feed

Kategória produkcie: STREDNÉ OBJEMY. Xerox 495 CF (Continuous Feed) je duplexná tlačiareň ktorá poskytuje kontinuálnu rýchlu tlač vo vysokom rozlíšení s použitím „studeného zapekania" – tzv. Flash-fusing technológia.

Detail

Xerox 650CF - Continuous Feed

Kategória produkcie: VELMI VYSOKÉ OBJEMY. Budujte obchodné aktivity s nepretržitou produktivitou Vnímate evolúciu dokumentov všade okolo seba: menšie objemy, rýchlejšie dodávky, personalizáciu a tlač na vyžiadanie. Spojíme sa s vami a využijeme tento vývoj na dosiahnutie vášho obchodného úspechu – a úspechu vašich zákazníkov. Naši skúsení pracovníci vám pomôžu s tlačovou technológiou, aplikačnými workflow a rozvojom podnikania.

Detail

Xerox 1300CF - Continuous Feed

Kategória produkcie: VELMI VYSOKÉ OBJEMY. Budujte obchodné aktivity s nepretržitou produktivitou. Vnímate evolúciu dokumentov všade okolo seba: menšie objemy, rýchlejšie dodávky, personalizáciu a tlač na vyžiadanie. Spojíme sa s vami a využijeme tento vývoj na dosiahnutie vášho obchodného úspechu – a úspechu vašich zákazníkov. Naši skúsení pracovníci vám pomôžu s tlačovou technológiou, aplikačnými workflow a rozvojom podnikania.

Detail

Produkty a služby