| XEROX
043 583 11 40

Tlačiarne - Farebné A3

Phaser 7100

Nová stolová farebná laserová tlačiareň formátu A3 prináša vynikajúcu kvalitu tlače, spoľahlivosť a výkon 30 strán za minútu. To všetko v kompaktnom prevedení, ktoré sa pohodlne vojde na pracovný stôl. Tlačiareň môže byť rozšírená o obojstrannú tlač a až tri prídavné podávače papiera.

Detail

Phaser 7500

Výnimočné vlastnosti tohto modelu sú založené na úplne novej generácii LED osvitu v xerografickom procese pod názvom HiQ LED. Túto technológiu vyvinula spoločnosť Xerox(Fuji-Xerox) v spolupráci s japonským producentom optického skla a optických prvkov Nippon Electric Glass. Farebná tlačiareň Phaser®7500 dodá vašim dokumentom profesionálne farby. Teraz je tu sieťová tlačiareň, ktorá je tak výkonná, že zvládne tlač krátkych dokumentov na profesionálnej úrovni a pritom sa ľahko začlení do vášho rušného kancelárskeho prostredia. Nástroje pre správu farieb a tlačiarne zjednodušujú tlač a pritom vám umožnia urobiť viac práce než kedykoľvek predtým.

Detail

Phaser 7800

Phaser 7800 je profesionálna grafická farebná tlačiareň, nástupca populárneho modelu Phaser 7760. Je určená do prostredia zvýšených nárokov na kvalitu tlače, správu farieb a produktivitu. Maximálny formát média je SRA3, vrátane podpory formátov typu "banner" s dĺžkou až 1 200 mm. Výhodou modelu Phaser 7800 je okrem už spomínanej kvality tlače a produktivity, tiež možnosť tlačiť na papier s veľmi vysokou gramážou. Štandardné prevedenie potlačí papier až do gramáže 350 g/m2, automatická obojstranná tlač až do 250 g/m2. S rozširujúcou sadou pre ťažké médiá je gramáž automatickej obojstrannej tlače zvýšená až na 300 g/m2. Ďalším prvkom voliteľnej výbavy je aplikácia pre správu farieb, kalibráciu a profilovanie tlačiarne i monitora (displeja) PhaserMatch 5.0, dodávaná v sade so spektrofotometrom PhaserMeter by X.Rite.

Detail

Produkty a služby