| XEROX
043 583 11 40

Veľkoformátové zariadenia - Čiernobiele - stredný objem

Xerox 6279 Printer FreeFlow

NOVINKA! Veľkoformátová LED tlačiareň, moderné monokomponentné technológie, nová generácia Micro tonera, 600 x 600 dpi, produkčný mód 9 A1 formátov za minútu, možnosť konfigurácie 2 alebo 4 automatické kotúče, 2 zásobníky na hárky s kapacitou 525 listov A2+ pre každý, maximálna veľkosť výstupu 914 mm x 30 m, veľký plnofarebný dotykový ovládací LCD panel. Vhodné pre firmy a spoločnosti so stredným až vyšším objemom tlače, veľké projekčné kancelárie alebo centrálne tlačové centrá.

Detail

Xerox 6279 Copier FreeFlow

NOVINKA! Veľkoformátová LED digitálna kopírka/tlačiareň, moderné monokomponentné technológie, nová generácia Micro tonera, 600 x 600 dpi, produkčný mód 9 A1 formátov za minútu, možnosť konfigurácie 2 alebo 4 automatické kotúče, 2 zásobníky na hárky s kapacitou 525 listov A2+ pre každý, maximálna veľkosť výstupu 914 mm x 30 m, veľký plnofarebný dotykový ovládací LCD panel. Integrovaný farebný skener vybavený CMOS riadkovým snímačom bez kalibrácií a predskenovania. Vhodné pre firmy a spoločnosti so stredným až vyšším objemom tlače a kópií, veľké projekčné kancelárie a predovšetkým prevádzkovateľov kopírovacích centier s vysokými nárokmi na výkon pri excelentnej kvalite a požiadavkou na minimálny prevádzkový priestor.

Detail

Xerox 6279 Multi FreeFlow

NOVINKA! Veľkoformátová LED digitálna kopírka, tlačiareň a plnofarebný integrovaný skener, moderné monokomponentné technológie, nová generácia Micro tonera, 600 x 600 dpi, produkčný mód 9 A1 formátov za minútu, možnosť konfigurácie 2 alebo 4 automatické kotúče, 2 zásobníky na hárky s kapacitou 525 listov A2+ pre každý, maximálna veľkosť výstupu 914 mm x 30 m, veľký plnofarebný dotykový ovládací LCD panel. Integrovaný farebný skener vybavený CMOS riadkovým snímačom bez kalibrácií a predskenovania. Skenovanie CALS a 24 bit farebne TIFF a PDF multi alebo single page a JPEG. Vhodné pre firmy a spoločnosti so stredným až vyšším objemom tlače a kópií, veľké projekčné kancelárie a predovšetkým prevádzkovateľov kopírovacích centier s vysokými nárokmi na výkon pri excelentnej kvalite a požiadavkou na minimálny prevádzkový priestor.

Detail

Produkty a služby