| XEROX
043 583 11 40

Veľkoformátové zariadenia - Dokončovacie zariadenia

Laminácia a kašírovanie

Ucelený rad laminátorov rôzneho výkonu a vyhotovenia až do pracovnej šírky 210 cm. K prednostiam produktov tejto značky patrí robustná konštrukcia, ktorá zaisťuje dostatočnú odolnosť aj pri veľmi vysokom pracovnom vyťažení. Stroje vynikajú presnosťou, jednoduchým ovládaním a spoľahlivosťou. Laminátor je pripravený na prácu aj vo viaczmennej prevádzke. Pracovné valce s dostatočným priemerom sú zárukou kvalitného výstupu a v kombinácii s tlačovým strojom vytvárajú ideálne pracovisko pre reklamnú produkciu.

Detail

Rezanie a výsek

Ucelený rad špičkových rezacích plotrov Summa garantuje profesionálne riešenie všetkých typov zákaziek v oblastiach reklamy, grafiky i signmakingu. Dlhoročná skúsenosť a stály vývoj zariadení v tejto oblasti prináša vďaka niekoľkým patentovaným technológiám najvyššiu presnosť rezu i vedenia média, vysokú spoľahlivosť a vynikajúci výkon. Z modelového radu je možné vybrať z niekoľkých rôznych vyhotovení a požadovanej šírky, takže uspokojí začínajúcich výrobcov alebo menšie reklamné agentúry i profesionálny signmaking firmy s vysokou produkciou a náročnými požiadavkami.

Detail

Dierovanie a páskovanie

Systémy pre dierovanie, páskovanie, vystužovanie veľkoformátových dokumentov alebo pre dierovanie bannerov ponúka prevádzku v on-line režime integráciou do skladacieho zariadenia, alebo pracujú úplne samostatne v režime Off-line. Technické dokumenty, projekty a ostatnú výkresovú dokumentáciu je možné podľa požiadavky dierovať priamo, alebo zaistiť vystuženie zakladacieho okraja vysoko kvalitnou páskou. Ďalej sú pre grafický segment v ponuke jednoduché dierovačky a raznice používané pri výrobe bannerov vybavených závesnými očkami pre ich zavesenie a napnutie.

Detail

Formátovanie a orez

Pre formátovanie a orez ponúka kompletný rad produktov rôznych šírok, výkonu a vyhotovenia. Od základných modelov manuálnych stojanových rezačiek pre papierové dokumenty, výkonné rezačky pre grafické materiály ako bannery, vinyl a médiá s vysokou gramážou, až po rezačky elektrické s vysokým výkonom a komfortom. Základné rezačky papierov i grafických médií je možné vyberať v rozsahu šírok od 100 cm až do 360 cm s rezom do hrúbky 2,2 mm, alebo špeciálne rezačky od šírky 1,05 m až do šírky 6,1 m (607 cm) zvládajúce hrúbku materiálu až 10 mm. Užívatelia z oblastí signmakingu, výstavníctva a profesionálnej reklamy určite využijú ponuku profesionálnych rezačiek dosiek v horizontálnom i vertikálnom vyhotovení. Formátovať je možné materiály KAPPA®, FOREX®, KÖMACELL® a ďalšie, v rozmeroch dosiek od 1250 mm až do rozmerov 2050 x 3150 mm, hrúbky od 3 mm až do 32 mm. Prednosti týchto riešení sú presnosť a kvalita rezu, garantovaná robustnou konštrukciou a technológiou rezacích hláv (Double Cutting heads), bezprašný (bezodpadový) systém rezu a možnosť rozšírenia o laserové meranie.

Detail

Skladanie On-line

On-line skladacie zariadenia ponúkajú maximálny komfort pri práci s veľkoformátovými technickými dokumentmi. Tieto výstupné dokončovacie zariadenia sú spojené do jednej linky s veľkoformátovým digitálnym systémom, umožňujú nastavenie všetkých parametrov užívateľom vzdialene pomocou ovládača alebo tlačového klienta. Na výstupe je dokumentácia pripravená priamo pre distribúciu - pre archív, výrobu, stavbu, odberateľa a pod. Automatické skladacie systémy výrazne zvýšia produkciu i komfort obsluhy, poskytnú profesionálnu kvalitu skladu a ušetria čas pri finálnom spracovaní technickej dokumentácie. Riadenie je plne procesorové s možnosťou programovania a uloženia najpoužívanejších nastavení. Nové technológie umožnia okrem skladania štandardných výkresov podľa ISO, DIN či AFNOR tiež skladanie mapových listov už od šírky skladu iba 10 cm. Veľké množstvo voliteľných doplnkov znásobí možnosti skladacích systémov a rozšíri funkcie o dierovanie, vystužovanie okrajov, triedenie alebo stohovanie.

Detail

Skladanie Off-line

Off-line skladacie zariadenia pracujú ako samostatné jednotky bez spojenia s tlačiarňou alebo plotrom. Ich využitie je v oblasti dokončovania veľkoformátových technických dokumentov. Nastavenie všetkých parametrov sa vykonáva z panela stroja. Výhodou off-line skladacích a finišovacích liniek je možnosť spracovávať dokumentáciu z niekoľkých rôznych zdrojov - kopírok, tlačiarní alebo farebných plotrov. Na výstupe je dokumentácia pripravená priamo pre distribúciu - pre archív, výrobu, stavbu, odberateľa a pod. Automatické skladacie systémy výrazne zvýšia produkciu i komfort obsluhy, poskytnú profesionálnu kvalitu skladu a ušetria čas pri finálnom spracovaní technickej dokumentácie. Riadenie je plne procesorové s možnosťou programovania a uloženia najpoužívanejších nastavení. Nové technológie umožnia okrem skladania štandardných výkresov podľa ISO, DIN či AFNOR tiež skladanie mapových listov už od šírky skladu iba 10 cm. Veľké množstvo voliteľných doplnkov znásobí možnosti skladacích systémov a rozšíri funkcie o dierovanie, vystužovanie okrajov, triedenie alebo stohovanie.

Detail

Produkty a služby