| XEROX
043 583 11 40

Veľkoformátové zariadenia - Farebné

Xerox WideFormat IJP 2000

Zoznámte sa s riešením, ktoré spája veľký formát, špičkovú kvalitu a neuveriteľnú rýchlosť. Predstavte si farebný veľkofomátový stroj so šírkou tlače 1.067 mm a so štyrmi rolami s automatickým zavádzaním média. S fyzickým rozlíšením 1.600 DPI a farebným gamutom porovnateľným s osemfarebnými plotrami. K tomu rýchlosť tlače 150 mm za sekundu na maximálnu šírku média pri maximálnom rozlíšení! Pochybujete, či to je technicky možné? Potom sa zoznámte so Xerox WideFormat IJP 2000. Xerox je späť v oblasti veľkoformátových riešení a vo veľkom štýle. Veľkoformátová tlačiareň Xerox IJP 2000 je vysokorýchlostný atramentový jednopriechodový produkčný tlačový systém. Pri vynikajúcej kvalite tlače dosahuje rýchlosť až 420 m2 za hodinu. Pokiaľ chcete produkovať veľké množstvo veľkoformátových výtlačkov alebo vybaviť zákazky v rekordne krátkom čase, Xerox IJP 2000 je riešením práve pre Vás.

Detail

Xerox 7142CAD

42" CAD/GIS vysoko produkčná atramentová tlačiareň pre tlač projekčných, architektonických a GEO/GIS aplikácií, tlač máp i prezentácií vo vysokej kvalite. Produktívny mód zhotoví formát A1 za 44 sekúnd. Rozlíšenie tlače od 360 až do 1 440 x 2 880 dpi.

Detail

Xerox 7142MFP

Farebné kopírovanie, skenovanie a tlač vo veľkom formáte. Veľkoformátové multifunkčné zariadenie Xerox® 7142 ponúka farebné i čiernobiele skenovanie, kopírovanie a tlač. Vďaka tomu máte riešenie pre všetko, čo od vás vaši zákazníci žiadajú.

Detail

Xerox 7142GIS

42" produkčná atramentová tlačiareň pre tlač geodetických, geologických a geografických aplikácií s plným farebným krytím, ortofotomáp i rastrových plných farebných plôch vo vynikajúcej kvalite na hladené média. Správa farieb pomocou ICC profilov garantuje správnu farebnosť na rôzne médiá. Riadiaca jednotka tlačiarne vybavená verziou PRO, priama tlač rôznych dátových formátov z prostredia Windows pomocou DaylightRIP (TIFF, JPEG, PDF, EPS, HP-GL a ďalšie). Rozlíšenie tlače od 360 do 1 440 dpi.

Detail

Xerox 7142PRO

42" grafická atramentová tlačiareň pre tlač grafických aplikácií, plagátov a reklamnej grafiky s plným farebným krytím v špičkovej kvalite na rôzne hladené médiá a grafické špeciality. Správa farieb pomocou ICC profilov garantuje správnu farebnosť na rôzne médiá. Riadiaca jednotka tlačiarne vybavená verziou PRO s technológiou InterWeaving i2, priama tlač rôznych dátových formátov z prostredia Windows pomocou TopazRIP (TIFF, JPEG, PDF, EPS a ďalšie), alebo z prostredia Macintost či Linux pomocou CalderaRIP. Rozlíšenie tlače od 360 do 2 880 dpi.

Detail

Produkty a služby